. kryesore Archives - TV-SHENJA

kryesore Archive

Albin Kurti takohet me Ziadin Selën

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka pritur në takim kryetarin e Aleancës për Shqiptarët në Maqedoninë e Veriut, Ziadin Sela Kryeministri Kurti e falënderoi Kryetarin e Aleancës për Shqiptarët në Maqedoninë e Veriut, Ziadin Sela për vizitën dhe bashkëpunimin e vazhdueshëm. Takimi …