. TV-SHENJA - Lajme , informacion , Seriale, Emisione, Kuriozitete

Sport

Garda e vjetër nuk pranon uljen e pagave, luftë e brendshme te Barça!
Garda e vjetër e Barcelonës nuk pranon kërkesën e drejtuesve të klubit për uljen në masën 70% të pagave gjatë …
Zëdhënësi i Lazios hedh akuza të ashpra: Juve dhe Inter duan anulimin e sezonit
Lazio ka “ndezur” një debat në distancë me klubet e veriut të Italisë, në lidhje me ndërprerjen e kampionatit për …
Koronavirusit nuk i shpëton as Barcelona, zbulohet rasti i parë
Zbulohet rasti i parë i pozitivitetit me Koronavirus në shtëpinë e Barcelonës. Në fakt, nuk bëhet fjalë për ndonjë futbollist, …