. kryesore Archives - Page 2 of 1272 - TV SHENJA

kryesore Archive

Parashikimi i motit

Moti sot në vend do të jetë me diell dhe vranësira mesatare, si dhe do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi verior. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 12 deri 20 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval …