Policia për TV SHENJA jep detaje për vrasjen në Çarshinë e Shkupit

Policia për TV SHENJA jep detaje për vrasjen në Çarshinë e Shkupit

Policia në një deklaratë për Televizionin SHENJA, ka konfirmuar vrasjen e dyfishtë që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Çarshinë e Vjetër të Shkupit.
“Më datë 06.03.2023 në orën 20:11 është denoncuar se në një objekt hotilerik në Shkup, disa persona kanë shtënën ën drejtim të J.K dhe E.I të cilët kanë vdekur në vendngjarje. Është shtënë edhe ndaj A.T i cili është dërguar në spital, për t’i ofruar ndihmën mjekësore. Po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit”, kanë deklaruar nga MPB për Televizionin SHENJA.