Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot në vend do të jetë kryesisht i vranët me kushte për reshje të shiut.

Temperatura minimale do të jetë nga 5 deri 10 gradë celsius, ndërsa maksimalja do të arrijë nga 12 deri 17 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetë i vranët me reshje të shiut, ndërsa temperatura maksimale do të arrijë deri në 17 gradë celsius.

Gjatë ditës së nesërme moti pritet të jetë i ndryshueshëm me vranësira dhe me reshje të shiut. Edhe temperaturat ditore do të ulen, ndërsa gjatë ditës së premte dhe të shtunën pritet mot më me diell./

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif