Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot paradite do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Pasdite në disa vende do të jetë jo-stabil dhe me reshje të dendura të shiut dhe bubullima, lokalisht në formë të motit të ligë me reshje të dendura, bubullima, erë të përforcuar dhe breshër.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 13 deri në 20, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 30 deri në 37 gradë.
Moti sot paradite do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Pasdite në disa vende do të jetë jo-stabil dhe me reshje të dendura të shiut dhe bubullima, lokalisht në formë të motit të ligë me reshje të dendura, bubullima, erë të përforcuar dhe breshër.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 13 deri në 20, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 30 deri në 37 gradë.

MARKETING