Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot do të jetë me diell dhe shumë i ngrohtë me vranësira lokale të ulëta deri në mesatare.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtime të ndryshueshme. Temperatura do të jetë nga 13 deri në 36 gradë. UV=8

Në Shkup do të mabjë mot me diell dhe shumë i ngrohtë me vranësira të ulëta deri në mesatare. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi juglindor.

Temperaturat do të lëvizin nga 16 deri në 36 gradë.

MARKETING