Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira, pasditet do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 7 deri 14, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 19 deri 25 gradë celsius.

Në ditët në vijim moti do të jetë me diell dhe vranësira, ndërsa do të ketë kushte edhe për reshje lokale të shiut.

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif