Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira.

Në vend do të fryjë një erë e lehtë nga drejtimi jugor.
Temperaturat minimale do të lëvizin prej 2 deri 9, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 20 deri 27 gradë celsius.

Në ditët në vijim moti do të jetë me diell dhe do të ketë rritje të temperaturave.

MARKETING