. Lajme Archives - Page 2 of 4531 - TV SHENJA

Lajme Archive

Nesër vaksinim edhe nëpër shtëpi

Ministria e Shëndetësisë njoftoi se nga e hëna qytetarët të cilët për arsye shëndetësore nuk janë në gjendje të vijnë dhe të marrin vaksinën kundër KOVID në pikën e vaksinimit, mund të caktojnë termin për vaksinim në kushte shtëpie. Caktimi i terminit …