Behrami: Lukaku nuk ndryshon asgjë, Interi shkoi në finalen e Championsit pa të

Behrami: Lukaku nuk ndryshon asgjë, Interi shkoi në finalen e Championsit pa të

Ish-mesfushori Valon Behrami ka folur së fundmi për Romelu Lukakun, i cili pritet të firmosë me Romën në orët në vijim.
Në një prononcim të bërë së fundmi për mediet italiane, Berhami theksoi se Lukaku nuk bën ndryshim të madh në lojë.

“Lukaku nuk është një lojtar që i ndryshon shumë ekuilibrat. Edhe vitin e kaluar te Interi nuk ishte ai që tërhoqi ekipin, të gjithë ishin mire dhe arritën në finalen e Champions League pa Lukakun. Kishte ndeshje në të cilat belgu e kishte idenë e golit”-tha ai.

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif