. Futboll Archives - TV SHENJA

Futboll Archive

Florian Kadriu transferohet në Azerbajxhan

Florian Kadriu edhe zyrtarisht karrierën e tij ka vendosur ta vazhdojë në Azerbejxhan, duke nënshkruar me ekipin e Sabail FC. Bëhet fjalë për një skuadër që garon në elitën e futbollit të Azerbejxhanit dhe që këtë vit me përforcimet e shumta pretendon …

Shkupi nuk ndalet, prezanton edhe sulmuesin rus

Shkupi nuk di të ndalet këtë javë të fundit para fillimit të sezonit të ri, pasi sot kanë prezantuar edhe sulmuesin rus Dzhamal Dibirgadzhiev. Palët kanë firmosur kontratë tre vjeçare dhe nga nesër pritet të jetë në dispozicionin e trajnerit Muharem Bajrami. …