Vardari rikthehet në Ligën e Parë

Vardari rikthehet në Ligën e Parë

Skuadra e Vardarit rikthehet në Ligën e Parë, pasi sot në Kavadar fitoi ndeshjen e balotazhit përballë Skopjes me rezultatin 3:0. Këta të fundit nuk arritën të ruajnë vendin në elitë dhe në sezonin e ri do të luajnë në Ligën e Dytë.

Golat për Vardarin i realizuan Razmoski që realizoi dy herë dhe Glishiq.

Kështu Vardari rikthehet në mesin e më të mirëve të futbollit vendor pas dy vite qëndrimi në Ligën e Dytë. /SHENJA/

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif