Real Madrid me sytë nga Anglia, dy mbrojtës në “radarin” e spanjollëve

Real Madrid me sytë nga Anglia, dy mbrojtës në “radarin” e spanjollëve

Real Madrid po punon shumë për merkaton dhe madrilenët kanë kthyer fokusin nga Premier League.

“Los Blancos” duan të përforcojnë repartin e mbrojtjes, krahun e djathtë të saj.

Objektivi kryesor është Reece James i Chelsea, por londinezët nuk kërkojnë të heqin dorë nga mbrojtësi.

Gjithsesi, madrilenët i kanë idetë e qarta dhe nëse nuk arrijnë te James, spanjollët kanë gati “Planin B” dhe ai është Trent Alexander-Arnold i Liverpool.

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif