PSG-ja nuk e përfshin në ekip Mbappen, Neymarin dhe Verratin

PSG-ja nuk e përfshin në ekip Mbappen, Neymarin dhe Verratin

Paris Saint-Germaini nuk e ka përfshirë në ekip Neymarin, Kylian Mbappen dhe Marco Verratin për xhiron e parë në Ligue 1.

Mbappe mbetet në shitje dhe jashtë projektit të PSG-së, teksa Neymari gjithashtu mund të largohet nga klubi francez.

Marco Verrati tashmë ka rënë dakord që të transferohet në Arabinë Saudite, por që po mungon marrëveshja mes dy ekipeve.
PSG-ja do ta nis mbrojtjen e titullit ndaj Lorientit.

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif