Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell, i ngrohtë dhe me vranësira të vogla lokale. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi perëndimor.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej -3 deri në 4, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 12 deri në 20 gradë.
Në Shkup moti do të jetë kryesisht me diell. Temperatura minimale do të ulet në -2, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 15 gradë Celsiusë.

MARKETING