Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe i ftohtë, ndërsa në vendet malore do të ketë kushte për reshje të borës.

Në endi do të fryjë një erë e fortë në drejtim të pjesës veriore.
Temperaturat minimale do të lëvizin prej -6 deri 2, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 2 deri 10 gradë Celsius.

MARKETING