Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe periudha diellore. Në orët e mbrëmjes në pjesën perëndimore të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut.
Në vend do të fryjë një erë e fortë nga drejtimi jugor.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 7 deri 14, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 21 deri 27 gradë celsius.

Gjatë fundjavës moti do të jetë kryesisht me diell.

MARKETING