Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot do të jetë me diell dhe i nxehtë me vranësira mesatare. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi perëndimor dhe veriperëndimor.

Pasdite, në pjesët veriperëndimore do të ketë kushte për paraqitje të rrallë të shiut të rrëmbyeshëm dhe bubullimave.

Temperaturat minimale do të arrijnë deri 16 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale do të arrijë deri në 31 gradë celsius.

 

MARKETING