Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira. Pasdite do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

Në vend do të fryjë një erë e lehtë nga pjesa jugore.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 7 deri 15 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin pre j 21 deri 29 gradë celsius.

Nga dita e premte moti do të je me diell dhe vranësira, ndërsa në orët e pasdites do të ketë reshje të shiut.

MARKETING