Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri 13, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 14 deri 20.
Nesër pritet të ketë mot të qëndrueshëm, ndërsa ditët në vijim në orët e pasdites do të ketë kushte për reshje të shiut.

MARKETING