Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 7 deri 13, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 16 deri 23 gradë celsius.
Deri të premten moti pritet të jetë i ndryshueshëm dhe me reshje të shiut./

MARKETING