Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira.

Në vend do të fryjë një erë e fortë nga drejtimi jugor.
Temperaturat minimale do të lëvizin prej 4 deri 12, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 23 deri 29 gradë celsius.

Në ditët në vijim moti do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Të martën pasdite do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

MARKETING