Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira, ndërsa nëpër luginat e vendit do të ketë rënie të mjegullave.

Në vend do të fryjë një e erë e lehtë nga drejtimi perëndimor.
Temperaturat minimale do të lëviz nga -2 deri 4, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 13 deri 20 gradë celsius.

Deri ditën e shtunë moti pritet të jetë i qëndrueshëm me diell dhe vranësira.

MARKETING