Nesër luhen ndeshjet çerekfinale të Kupës

Nesër luhen ndeshjet çerekfinale të Kupës

E mërkura do të sjell ndeshjet e fazës çerekfinale të Kupës së Maqedonisë së Veriut. FC Shkupi në këtë fazë të këtij kompeticioni do të përballet me Rabotniçkin, përderisa ekipi tjetër shqiptarë, Voska Sport do ti matë forcat me Bregallnicën e Shtipit.

Në dy ndeshjet tjera çerekfinale do të takohen Makedonija Gjorçe Petrovi – Sileksi dhe Tikveshi – Brera Strumica.

Të gjitha katër takimet e Kupës do të zhvillohen nesër, duke nisur nga ora 13:00, përderisa edhe në këtë fazë kualifikuesi për në gjysmëfinale do të përcaktohet vetëm me një ndeshje.

MARKETING