Ndalohet një 18-vjeçar në Shkup, kapet me lëndë narkotike

Ndalohet një 18-vjeçar në Shkup, kapet me lëndë narkotike

Ministria e Punëve të Brendshme ka bërë të ditur se është ndaluar se një 18-vjeçar nga Shkupi, pas është kapur me lëndë narkotike

“Me datë 24.05.2023 në ora 00:20 në Parkun e Qytetit në Shkup, zyrtarë policorë nga Njësiti policor për intervenim në SPB Shkup kanë ndaluar D.J.(18) nga Shkupi, pasi i është gjetur dhe marrë lëndë pluhuri e bardhë.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të vijojë një kallëzim përkatës”, njoftojnë nga MPB.

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif