Laporta: Do bëjmë gjithçka për ta rikthyer Messin te Barcelona

Laporta: Do bëjmë gjithçka për ta rikthyer Messin te Barcelona

Pas fitores së titullit kampion të La Liga, presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, foli për kthimin e mundshëm të Leo Messit në shtëpi në kanalin “Jijantes Twitch”.

Kreu i klubit kalatalanas theksoi se do të bëjnë gjithçka që ta rikthejnë kampionin argjentinas në “shtëpi”.
“Ne do të bëjmë gjithçka për ta rikthyer Messin te Barça. Ne e shpëtuam klubin nga një nga pikëpamja ekonomike dhe tani po punojmë për të krijuar një ekip gjithnjë e më konkurrues”-tha Laporta.

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif