Inter-i mendon për merkaton, synon të marrë me parametra zero Coulibaly-n

Inter-i mendon për merkaton, synon të marrë me parametra zero Coulibaly-n

Inter-i po e shikon me shumë kujdes të ardhmen dhe për këtë arsye po mendon edhe për lojtarët që kërkon të ketë në ekip për sezonin e ri.

Sipas raportimeve të medieve gjermane klubi “zikaltër” po mendon për Karim Coulibaly, të cilit i skadon kontrata me Hamburg-un dhe për këtë arsye mund të merret pa pagesë.
Talenti 16-vjeçar shihet me shumë prespektivë te “zikaltërit”, ndaj nuk kanë ndërmend ta lënë që t’ju shpëtojë.

MARKETING