Ekskluzive: Sonte Taravari flet për hyrjen e ASH në qeveri në Tv Shenja

Ekskluzive: Sonte Taravari flet për hyrjen e ASH në qeveri në Tv Shenja

Sonte ekskluzivisht në TV Shenja flet lideri i Aleancës për shqiptarët Arben Taravari për Qeverinë e re dhe aktualitetin politik.

Emsioni “Intervistë në Shenja” me moderator Naser Selmanin, fillon në ora 20 e 40 dhe do të transmetohet drejtpërsëdrejti edhe në rrjetet sociale të TV Shenja dhe Almakos.