Barcelona po përgatitet për një propozim zyrtar për Messin!

Barcelona po përgatitet për një propozim zyrtar për Messin!

Sipas raportimeve të fundit, “blaugranët” janë gati që shumë shpejt t’i bëjnë një propozim zyrtar Lionel Messit.
La Pulga ka shprehur dëshirën për t’u larguar nga Paris Saint-Germain, i cili do të bëjë gjithçka për ta mbajtur atë, por rrethi i ngushtë i argjentinasit thonë se ai dëshiron të kthehet në Barcelonë, si ai dhe familja e tij.

“Ne jemi të çmendur për kthimin e Messit dhe do të bëjmë gjithçka për ta bërë atë të ndodhë.

Messi është ende numri një në botë.

Ne kemi shumë nevojë për të.

Nga pikëpamja futbollistike, rikthimi i tij do të jetë i madh”, thotë një burim nga ambienti i Barcelonës..

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif