Zaniolo nis bartjen e pakove për të mbijetuarit nga tërmeti

Zaniolo nis bartjen e pakove për të mbijetuarit nga tërmeti

Nicolo Zaniolo mbrëmë është prezantuar si blerja e radhës për Galatasarayn.

Ylli italian ende s’e ka bërë stërvitjen e parë me skuadrën turke dhe është vënë në shërbim të qytetarëve të prekur nga tërmeti.

Zaniolo është parë duke bartur pako në një qendër të bamirësisë në Stamboll.