U dëmtua ndaj Marseille, Messi rrezikon ndeshjen me Bayern Munich

U dëmtua ndaj Marseille, Messi rrezikon ndeshjen me Bayern Munich

Lionel Messi u lëndua gjatë ndeshjes kundër Marseille, të cilën PSG e humbi me rezultatin 1-2 të mërkurën, duke u eliminuar nga Kupa e Francës.

Sipas raportimeve nga Franca, argjentinasi nuk do të udhëtojë me skuadrën për ndeshjen në transfertë ndaj Monaco dhe është i pasigurt për takimin me Bayern Munich në Champions League, edhe nëse klubi parizian mbetet optimist.

 

MARKETING