Të shtëna me armë në SHBA, shtatë të plagosur, mes tyre 4 fëmijë

Të shtëna me armë në SHBA, shtatë të plagosur, mes tyre 4 fëmijë

Shtatë persona u plagosën, duke përfshirë katër fëmijë të moshës tre deri në dhjetë vjeç, si pasojë e të shtënave me armë në SHBA. I dyshuari Billy Booth 74 vjeç, u gjet i vdekur në banesën e tij dhe besohet se ka kryer vetëvrasje.

Sipas policisë, të shtënat kanë ndodhur rreth orës 16:30.

MARKETING