Sot derbi në Premierë Ligë mes Arsenalit dhe Manchester Unitedit

Sot derbi në Premierë Ligë mes Arsenalit dhe Manchester Unitedit

Sot do të zhvillohen tri deshje në Premierë Ligë. Vëmendja më e madhe do të jetë në derbin mes Arsenalit dhe Manchester Unitedit.

Arsenali mund të ketë makth ndaj Unitedit, pasi Djajtë e Kuq u bën shkas që topçinjtë të pësojnë humbjen e parë në Premierë Ligë, duke ua prishur serinë e fitoreve. Ndeshja fillon nga ora 17:30.
Leeds United dhe Brentford ndeshen nga ora 15:00, ndërsa Manchester City e pret Wolverhapton Wandersin po ashtu nga ora 15:00.

MARKETING