Shqipëria nis sot fazën kualifikuese për ‘EURO 2024’, përballet me Poloninë

Shqipëria nis sot fazën kualifikuese për ‘EURO 2024’, përballet me Poloninë

Kombëtarja e Shqipërisë sot nis eliminatoret për Kampionatin Evropian ”Euro 2024”.

Dje kanë mbajtur stërvitjen e fundit përgatitore ndaj ndeshjes me Poloninë.

Shqipëria do të luaj sot kudër Polonisë, nga ora 20:45 në stadiumin ‘PGE Narodowy’’.

FSHF-ja është gati dhe në dispozicion të trajnerit Silvinjo

‘’Grupi është i plotë në dispozicion të trajnerit Silvinjo’’, kanë shkruar në Facebook ata.

MARKETING