Shpërthen zjarr në urën e hekurudhës në Shkup

Shpërthen zjarr në urën e hekurudhës në Shkup

Një zjarr i madh ka kapluar mbrëmë urën e hekurudhës pranë stacionit hekurudhor dhe qendrës tregtare East Gate në Shkup.
Në rrjetet sociale qarkullojnë pamje nga tymi i zi që ka mbuluar një pjesë të madhe të kryeqytetit.
Sipas policisë arsyet e zjarrit dihen por pritet që ato të kumtohen brenda ditës.

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif