Real Madrid-Chelsea, publikohen formacionet zyrtare

Real Madrid-Chelsea, publikohen formacionet zyrtare

Sonte na presin dy ndeshje të zjarrta në Ligën e Kampionëve.

Dueli kryesor i natës do të jetë ai mes Real Madridit dhe Chelseat.

“Los Blancos”, pasi mbetën prapa në luftë për titull në La Liga, krejt fokusin do ta përqendrojnë në Champions.

Tashmë janë publikuar formacionet zyrtare të kësaj ndeshje.

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif