Policia e arreston 46 vjeçarin nga Shkupi, me thikë e ka therur djalin e vet

Policia e arreston 46 vjeçarin nga Shkupi, me thikë e ka therur djalin e vet

“Me datë 14.01.2023 në ora 17:00 në rrugën “Reshad Xhaferi” në Shkup, zyrtarë policorë nga Stacioni Policor Bit Pazar e kanë privuar nga liria A.S.(46) nga Shkupi. Ai rreth orës 14:00 në lokalin e tij hotelierik në Bit Pazar dyshohet se e ka therur me thikë djalin e tij V.S.(22), i cili është dërguar për ndihmë në Spitalin e Përgjithshëm të qytetit “Shën Naum i Ohrit”.
Punonjësit e policisë kanë kryer hetimet dhe është gjetur dhe konfiskuar thika”.

MARKETING