Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryn erë e dobët deri mesatare nga drejtimi verior.

Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej 12 deri në 19, ndërsa maksimalja do të arrijë nga 29 deri në 37 gradë.
Në Shkup mot me diell dhe i ngrohtë me vranësira të ulëta deri mesatare dhe me erë të dobët deri mesatare veriore.

Temperatura minimale do të zbresë deri në 17, ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në 34 gradë.

MARKETING