Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot është me diell me vranësira të lehta deri mesatare. Në orët e pasdites moti do të jetë i paqëndrueshëm me reshje të rrëmbyeshme shiu dhe bubullima, ndërsa në vend do të ketë kushte për stuhi afatshkurtër me reshje të dendura të shiut, erë të fortë dhe kushte për breshër.

Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej 5 deri në 13, ndërsa ajo maksimale do të arrijë nga 21 deri në 29 gradë.

MARKETING