Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut.

Në vend do të fryjë një erë e lehtë nga pjesa jugore.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 7 deri 15, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 13 deri 19 gradë celsius.

Deri të premten moti do të jetë i ndryshueshëm dhe me reshje të shiut. Rritje të temperaturave pritet nga fundi i javës.

MARKETING