Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira. Pasdite pritet të ketë reshje lokale të shiut.

Në vend do të fryjë një erë e lehtë nga drejtimi jugperëndimor.
Temperaturat minimale do të lëvizin prej 4 deri 10, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 20 deri 27 gradë celsius.

Në ditët në vijim moti do të jetë i paqëndrueshëm dhe me reshje të shiut.

MARKETING