Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot në vend do të jetë kryesisht me diell dhe më i ngrohtë, pasdite në zonat malore me kushte për reshje të rrëmbyeshme dhe vranësira të rralla. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi jugor.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 3 deri në 10, ndërsa maksimalja do të arrijë nga 18 deri në 25 gradë.
Nesër do të mbajë mot kryesisht me diell dhe i ngrohtë, pasdite në zonat malore me kushte për reshje të shpejta të rrëmbyeshme dhe bubullima të rralla.

MARKETING