Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale.
Në vend do të fryjë një erë e fortë nga drejtimi verior i vendit.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 16 deri 24, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 34 deri 41 gradë celsius.

Vendi ynë edhe në periudhën në vazhdim do të jetë nën zonën portokalli. Edhe në ditët në vijim temperaturat ditore do të arrijnë deri 41 gradë celsius.

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif