Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do jetë me diell dhe vranësira, ndërsa në pjesën veriperëndimore të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut.

Në vend do të fryjë një erë e fortë nga drejtimi perëndimor.
Temperaturat minimale do të lëvizin prej 4 deri 10, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 17 deri 26 gradë celsius.

Deri në fundjavë moti do të jetë me diell dhe vranësira, përpos ditës së enjte ku do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

MARKETING