Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Pasdite pritet të ketë reshje lokale të shiut.

Temperaturat ditore do të lëvizin prej 5 deri 25 gradë Celsius.
Nesër moti pritet të jetë i ndryshueshëm dhe reshje lokale të shiut. Do të fryjë një erë e lehtë nga drejtime të ndryshme.

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif