Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla.

Në orët e pasdites do të ketë kushte për reshje të rrëmbyeshme të shiut dhe bubullimave. Do të fryjë dhe erë mesatare nga drejtimi juglindor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 5 deri në 12, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 21 deri në 26 gradë.
Në Shkup dhe rrethinë me diell dhe me vranësira të vogla deri në mesatare, do të fryjë dhe e dobët nga drejtime të ndryshme. Temperatura minimale do të ulet në 8, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 24 gradë Celsiusë.

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif