Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti gjatë ditës së sotme do të jetë me diell me vranësira deri në mesatare.

Temperatura minimale do të jetë 16 deri 11 gradë celsius, kurse maksimalja nga 17 deri 22 gradë Celsius.
Edhe në Shkup moti do të jetë me reshje diell dhe me vranësira deri në mesatare ku temperatura maksimale do të arrijë deri në 21 gradë Celsius.

Gjatë të fundjavës pritet mot me diel, ndërsa të dielën pasdite priten reshje lokale të shiut

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif