Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe diell. Në orët e mëngjesit do të ketë kushte për reshje të shiut.

Në vend do të fryjë një erë e fortë me mbi 60 km/h nga pjesa jugperëndimore.
Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri 12, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 16 deri 23 gradë celsius.

Nga e premtja temperaturat minimale do të arrijnë deri në 7 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të arrijnë deri 20 gradë celsius.

MARKETING