Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot do të jetëp pjesërisht me vranësira me periudha me diell, ndërsa pasdite me reshje të kohëpaskohshme lokale shiu dhe shtrëngata të rralla.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtime të ndryshueshme.

Në Shkup moti do të jetë me vranësira të pjesshme me diell, pasdite me reshje të kohëpaskohshme shiu dhe shtrëngata të rralla.

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif